Στους πρωταγωνιστές ο ΑΠΟΕΛ στην Πάτρα!

Στο Παμπελοποννησιακό στάδιο της Πάτρας διεξήχθη το Σάββατο ο 4ος όμιλος του διασυλλογικού Ανδρών/Γυναικών για τα σωματεία της Β. Πελοποννήσου, της Περιφέρειας Πελοποννήσου και Δυτικής Στερεάς.  Ήταν η 1η ημέρα των διασυλλογικών αγώνων.
Ο ΑΠΟΕΛ έκανε αισθητή την παρουσία του για

άλλη μια φορά και βρέθηκε 6ος στη γενική κατάταξη. Η Πάτρα γνωρίζει πια, καλά τον ΑΠΟΕΛ. Στο ίδιο στάδιο το 2011 ο ΑΠΟΕΛ είχε πάρει την 1η θέση στους άνδρες. Τότε μάλιστα, συμμετείχαν επίσης η Ήπειρος και το Β. Ιόνιο.
Εξαιρετική επίδοση σημείωσε η Δέσποινα Μουρτά (της Ολυμπιάδας Π.)  στα 400μ με 54.97, εκεί που η Ειρήνη Γεωργαλά, πάνω στο νήμα, χάρισε το χάλκινο στον ΑΠΟΕΛ και μαζί με την Έλενα Τσαλουκίδου που τερμάτισε 6η, πρόσφεραν τους περισσότερους βαθμούς στο σύλλογό μας.
Τελικός των 400μ Γυναικών (Διαδρ.7: Γεωργαλά, διάδ.5 Τσαλουκίδου)
Στο ίδιο αγώνισμα, ο Γιώργος Θάνος σημείωσε 50.91 και κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο!
Στη σφαιροβολία, η Ερατώ Λυριωτάκη πρόσθεσε ένα χάλκινο στη συλλογή τη δική της και του ΑΠΟΕΛ, με απόχρωση χρυσού χρώματος, θα λέγαμε, μιας κι ήταν η μικρότερη απ’όλες τις αθλήτριες!
eratwPatra16
Αφού είπαμε «μικρότεροι», θα πούμε και για τον μικρότερο του τελικού των 100 μέτρων, τον Ανδρέα Μπουτεράκο που κατετάγη 5ος, τον μικρότερο όλων (των 37 αθλητών) που συμμετείχαν στα 100 μ, το Μάριο Πρεζεκάν που είναι Παμπαίδας αλλά άφησε αρκετούς πίσω του, να πούμε για τον Τάσο Δούκα που ήταν 5ος στον ακοντισμό ανάμεσα σε μεγαλύτερούς του, αλλά και τον «παίδα» Νίκο Καπετάνιο που έκανε την προσπάθειά του στα 1500μ.
Μεταξύ των επιδόσεων που ξεχώρισαν ήταν επίσης, του Κώστα Ντεντόπουλου (Ολυμπιάδα Πάτρας) που τερμάτισε στα 10χλμ Βάδην σε 42:30:20. Ο παίδας Αντώνης Μέρλος (Ποσειδών Λουτρακίου) πέρασε στο ύψος τα 2.10μ,  και η Κατερίνα Κυριακοπούλου στο ύψος πέρασε το 1.76μ.
Η επόμενη συνάντηση (2η ημέρα) θα πραγματοποιηθεί στις 7 Μαΐου στην Τρίπολη, με ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον για τον ΑΠΟΕΛ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  2016, 4ος όμιλος1η ημέρα διασυλλογικού πρωταθλήματος,  ΠΑΤΡΑ 23 – 4 -2016

 Αγωνισμάτων που συμμετείχαν αθλητές/ριες του ΑΠΟΕΛ
Α Ν Δ Ρ Ω Ν
100 μ. ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η ΣΕΙΡΑ
ονοματεπώνυμο έτ.γ. σύλλογος επίδ.
1 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10.84
2 ΚΙΖΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 11.60
3 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ ΙΩΑΝ. 2000 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11.60
4 ΜΠΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 11.88
5 ΚΑΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 11.93
6 ΛΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 12.40
7 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 12.58
8 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 12.66
2η ΣΕΙΡΑ
1 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 11.21
2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡ. 11.52
3 ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1986 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 11.68
4 ΚΟΝΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 11.84
5 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 12.28
6 ΚΟΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓ. 1999 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 12.68
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΓΕΑ Δ.Π
3η ΣΕΙΡΑ
1 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.23
2 ΜΕΤΣΑ ΚΛΕΟΝ 1997 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.63
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 11.66
4 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1995 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 11.85
5 ΠΡΕΣΕΚΑΝ ΜΑΡΙΟΣ 2000 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 12.08
6 ΡΟΒΗΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡ. 12.48
7 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 1999 ΦΙΛΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 12.97
8 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 13.21
4η ΣΕΙΡΑ
1 ΔΑΔΑΚΟΣ ΒΑΣ./ΝΙΚΟΛ. 1993 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.06
2 ΜΠΕΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 ΓΕΑ 11.27
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 11.60
4 ΦΑΒΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.68
5 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1992 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 11.93
6 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 2000 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 12.22
7 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. 1999 ΦΙΛΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 13.11
8 ΣΑΣΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1986 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ ΕΓΚ.
5η ΣΕΙΡΑ
1 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 11.68
2 ΡΟΝΤΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΘΩΜΑΣ 1999 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 11.73
3 ΑΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ. 1997 ΓΕΑ 11.83
4 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.97
5 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 11.98
6 ΣΑΚΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1993 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 12.36
7 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ. 1998 ΑΓΣ ΝΙΚΗ 12.60
ΤΕΛΙΚΟΣ 100μ
1η ΤΕΛΙΚΗ σειρά
1 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10.77
2 ΔΑΔΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ/ΝΙΚ. 1993 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.04
3 ΜΠΕΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 ΓΕΑ 11.19
4 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.24
5 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 11.33
6 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡ. 11.49
7 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 11.65
8 ΚΙΖΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 11.68
2η ΤΕΛΙΚΗ σειρά
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 11.57
2 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 11.57
3 ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1986 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 11.61
4 ΦΑΒΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.64
5 ΡΟΝΤΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΘΩΜΑΣ 1999 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 11.68
6 ΜΕΤΣΑ ΚΛΕΟΝ 1997 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.73
7 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ ΙΩΑΝ. 2000 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11.95
8 ΑΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ. 1997 ΓΕΑ 12.22
400 Μ
1η ΤΕΛΙΚΗ σειρά
1 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 50.09
2 ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 50.91
3 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 51.84
4 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1999 Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 52.43
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ/Θ. 1999 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 52.87
6 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 54.02
7 ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 ΓΕΑ 55.76
2η ΤΕΛΙΚΗ σειρά
1 ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 53.84
2 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΙΤΣΟΣ 2000 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 54.22
3 ΚΑΡΝΑΠΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓ. 1997 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 54.72
4 ΜΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Γ.Σ.Μ »ΛΥΚΑΙΑ» 54.85
5 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 55.41
6 ΤΖΙΩΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2000 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 57.02
7 ΡΟΓΓΙΤΗΣ ΔΗΜ. – ΝΙΚ. 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 59.90
8 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΓΕΑ ΑΚ.
1.500Μ
1 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΕΑ 4.00.49
2 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.01.61
3 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.02.59
4 ΑΫΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΓΕΑ 4.03.22
5 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΓΕΑ 4.08.87
6 ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.09.28
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΓΕΑ 4.11.29
8 ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 4.12.21
9 ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ 1998 Α.Ε.ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.13.29
10 ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ 2000 Α.Ε.ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.15.72
11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2000 ΓΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ 4.22.13
12 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ 1999 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.22.58
13 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1996 ΓΕΑ 4.22.63
14 ΜΠΟΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1999 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 4.24.84
15 ΠΑΠΑΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. 1998 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.35.42
16 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 4.39.30
17 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 4.53.62
18 ΖΑΓΚΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 5.33.38
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 55.14
2 ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 52.76
3 ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 51.27
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡ. 1996 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ 50.03
5 ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 47.18
6 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡ. 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 45.87
7 ΜΑΝΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 39.78
8 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 39.50
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
400μ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 54.97
2 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 57.05
3 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 58.25
4 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 58.26
5 ΓΙΑΓΟ’Υ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 59.35
6 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1987 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 60.32
7 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 61.14
8 ΤΡΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 61.84
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2000 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 61.87
10 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1999 Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 62.24
11 ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΕΑ 63.17
12 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 63.60
13 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΣΙΝΟΥ ΒΕΡΟΝ. 1999 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 63.74
14 ΔΑΓΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 64.03
15 ΡΑΠΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2000 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 64.33
16 ΚΑΪΑΦΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 66.18
17 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ 2000 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 68.94
18 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2000 ΑΓΕΠΥΡΓΟΥ 69.22
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1985 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ 12.13
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 11.78
3 ΛΥΡΙΩΤΑΚΗ ΕΡΑΤΩ 1999 Α.Π.Ο.Ε.Λ. 11.54
4 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1995 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11.38
5 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 10.20
6 ΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1998 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 10.07
7 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1998 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 9.42
8 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡ. 1997 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8.85
9 ΒΛΑΣΕΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 7.62
10 ΜΑΡΗ ΑΝΝΑ 1998 ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ 6.45

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ (ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ)
Αν. Γυν. Σύνολο
1 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 44 137 181
2 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 80 27 107
3 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 41 28 69
4 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 52 15 67
5 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 6 45 51
6 Α. Π. Ο. Ε. Λ. 21 26 48
7 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 28 14 42
8 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 11 24 35
9 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤRAΚΙΟΥ 23 4 27
10 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 17 10 27
11 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0 25 25
12 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21 3 24
13 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 23 0 23
14 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 2 21 23
15 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5 14,5 19,5
16 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3 16 19
17 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 13 5 18
18 ΦΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 17 0 17
19 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 0 16 16
20 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 3 10,5 13,5
21 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 12 1 13
22 ΓΣΜ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 13 0 13
23 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 11 0 11
24 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 11 0 11
25 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 0 8 8
26 ΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 0 5 5
27 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 2 1 3
28 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1 0 1
29 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 1 0 1